This site is a persian language weblog, If you can not read persian
Please select your Language

English Korea Greek russian Japanese Chinese German Spanish French Italian portuguese Farsi

داريوش

http://dariush.blogdrive.com/


آخرين عکسهای وبلاگ تصويری


وبلاگ آيينه اين وبلاگ

http://dariushmirror.blogspot.com/






Please select your Language

English Korea Greek russian
Japanese Chinese German Spanish
French Italian portuguese Farsi


Profile

Real Name: Dariush Agah
Real Name: داريوش آگاه
Birthday: 5/20/1978
Birthday: ارديبهشت 1357
Gender: Male
Location: Iran
Location: ايران
Occupation: Mechanical Engineering



خانه
آرشيو موضوعي
اخبار موضوعي
پيغام خصوصي
سايتهاي نمونه



<< September 2017 >>
Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
 01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30


فهرستهايي از سايتهاي ايراني
Persian Top sites
Iran Tops
Taktaz Top sites
The Best Iranian Weblogs

وبلاگها و لينكها

در كتاب وبلاگستان بعدي عليه الرحمه آمده است :
دوست وبلاگي آن باشد كه لينكد به دوست ، در پريشانحالي و بي ويزيتوري.
در رساله وبلاگنامه نوشته يكي از بزرگان قرن هفتم هجري مذكور است:
به ديگران لينك بدهيد تا ديگران به شما لينك بدهند.









Contact Me

ايميلتان را در قسمت زير وارد كنيد تا انتشار مطالب جديد به اطلاعتان برسد
If you want to be updated on this weblog Enter your email here:



Monday, July 11, 2005
http://dariush.cc


اينجا متاسفانه افتاده توي طرح قراره شهرداري بزرگراه درست كنه وسطش لطفا به آدرس جديد مراجعه فرماييد

Next Page



تمام مطالب اين سايت تحت قانون«حقوق مؤلفين» است. استفاده از مطالب اين سايت تنها با ذكر نام نويسنده و آدرس اينترنتي اين سايت مجاز مي باشد.
Creative Commons License
This work is licensed under a Creative Commons License.
Copyright ©2000-2004 Dariush Agah .




Persian4u Banner Exchange